Oppdrettere i NBFK

Oppdrettere som følger NKK's etiske retningslinjer og NBFK avlsstrategi oppføres med link til sitt oppdrett på denne siden. 

Merk: NBFK er ikke ansvarlig for innhold på sider vi linker til

Meld inn dine opplysninger HER


Oppdrettere som følger NKK's Etiske retningslinjer og NBFK's regelverk for avl og oppdrett av Bichon Frisé


Kennel Armeanicum

MayBritt Hammerstad

Mob.:+47-922 68 328

Oppland

tomaiham@gmail.com

Kennel Aylari

Hjørdis Vierdal Møksvold

Mob.:+47-456 11 872

Rogaland

hjordis@haugnett.no

Kennel Bicbaal

Lisbeth Eriksen

Mob.: +47-473 82 604

Vestfold

lis-eri2@online.no



Kennel Dulcamara

Marianne & Marie Lindgren

Mob.: + 45-452 68 779

Buskerud

post.dulcamara@gmail.com

 

Kennel Fia Floflo

Anne-Berit Wenger Flo

Mob.:+47-913 89 809

Akershus

floflo@online.no

 

Kennel Panderosa

Bjørg Sperbund Larsen

Mob.:+47-911 72 356

Buskerud

panderos@outlook.com



Kennel Petit Ami

Wivi-Anne Olsen

Mob.:+47-979 66 855

Akershus

petitamibichonfrise@gmail.com

Kennel Pio Saito

Anette Becher

Mob.:+47-928 33 257

Akershus

anetteb@online.no

Kennel Skyggeliten

Laila Brekke

Mob.:+47-977 55 654

Vestfold

brekke.laila113@gmail.com



Kennel Teddy Bear

Ann-Kristin Stenersen

Mob.: +47- 905 07 505

Akershus

anstener@online.no

Kennel Vaalebjønn

Sverre Ims

Mob.: +47-907 84 409 (11-18)

Vestfold

s-ims@online.no

Kennel Walibis

Franscisca Haugan

Mob.: +47- 902 01 421

Telemark

walibis@online.no



Kennel Zojoma

Jorunn Gjøen

Mob.: +47- 926 84 778

Hordaland

kennel.zojoma@gmail.com

Kennel Toy-Fozzie

Eliv Glette

Mob.: +47-473 14 404

Nordland

eldog@toy-fozzie.com



Instagram

Ønsker du å dele bildene dine bruk emneknaggen #norskbichonfriseklubb

Norskbichonfriseklubb på Instagram

77489

Klippeliste

Trenger du hjelp med klipp og stell, følg linken til klippelisten



NORSK BICHON FRISÉ KLUBB

  • Jorid Vea Isdahl
  • Kvalvikveien 28
  • NO-5515 Haugesund

 

47/  916 12 512 - 452 68 779