Oppdrettere i NBFK

Oppdrettere som følger NKK's etiske retningslinjer og NBFK avlsstrategi oppføres med link til sitt oppdrett på denne siden. 

Merk: NBFK er ikke ansvarlig for innhold på sider vi linker til

 

Ønsker du oppføring av ditt oppdrett

Meld inn dine opplysninger HER


Kennel Armeanicum

Maibritt Hammerstad

Mob.:+47-922 68 328

Hunndalen/Gjøvik - Oppland

e-post: tomaiham@gmail.com

Kennel Aylari

Hjørdis Vierdal Møksvold

Mob.:+47-456 11 872

Torvastad - Rogaland

e-post: hjordis@haugnett.no

Kennel Bicbaal

Lisbeth Eriksen

Mob.: +47-473 82 604

Tønsberg - Vestfold

e-post: lis-eri2@online.no



Kennel Dulcamara

Marianne & Marie Lindgren

Mob.: + 45-452 68 779

Drammen - Buskerud

e: bichonfrise@dulcamarabichons.com

 

Kennel Fia Floflo

Anne-Berit Wenger Flo

Mob.:+47-913 89 809

Lørenskog - Akershus

e: floflo@online.no

 

Kennel Panderosa

Bjørg Sperbund Larsen

Mob.:+47-911 72 356

Vestfossen - Buskerud

e: panderos@outlook.com



Kennel Petit Ami

Wivi-Anne Olsen

Mob.:+47-979 66 855

Bjørkelangen - Akershus

e:petitamibichonfrise@gmail.com

Kennel Pio Saito

Anette Becher

Mob.:+47-928 33 257

Bjørkelangen - Akershus

e:anetteb@online.no

Kennel Skyggeliten

Laila Brekke

Mob.:+47-977 55 654

Våle - Vestfold

e:brekke.laila113@gmail.com



Kennel Teddy Bear

Ann-Kristin Stenersen

Mob.: +47- 905 07 505

Stabekk,Bærum - Akershus

e: anstener@online.no

Kennel Vaalebjønn

Sverre Ims

Mob.: +47-907 84 409 (11-18)

Nykirke - Vestfold

e: s-ims@online.no

Kennel Walibis

Franscisca Haugan

Mob.: +47- 902 01 421

Skien - Telemark

e: walibis@online.no



Kennel Zojoma

Jorunn Gjøen

Mob.: +47- 926 84 778

Eikelandsosen - Hordaland

e: kennel.zojoma@gmail.com

Kennel Toy-Fozzie

Eliv Glette

Mob.: +47-473 14 404

Mo i Rana - Nordland

e: eldog@toy-fozzie.com